Hilal metal ürün ve hizmet kalitesini sürekli yenileyen, müşterilerinin memnuniyetini esas alan bir yönetim anlayışı ile yoluna devam eden bir firmadır. Hilal metal sağlam, güç ve irade ile konteyner prefabrik sektörünün hammaddesini sağlayan sektörün önde gelen firmasıdır. Yeni ve teknolojik makina parkurumuzla ihtiyaçlara hızlı çözümler üretmek şirketimizin misyonudur.

 

Vizyon

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Hilal Konteynerin vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktadır.

Misyon

Hilal Konteynerin misyonu, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunu sürdürmek ve her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle bu konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.